2021 Yılı Resmi Tatiller Ve Yapılacak Aktiviteler

2021’de resmi olarak toplamda 14 tam gün, artı 3 yarım gün tatil yapılıyor. Bu da toplamda 15,5 gün ediyor. Bu günleri cumartesi ve pazar günleri ile birleştirdiğinizde çok daha fazla gün tatil yapma fırsatı bulabilirsiniz. Bu yıl resmi tatilleri gelin beraber geçirelim. Ülkemizin birbirinden güzel şehirlerini keşfedelim..

1.) 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı
2021 yılında 23 Nisan tatili de tıpkı yılbaşı gibi cuma gününe denk geliyor ve yine hafta sonu ile birleştirebileceğiniz kısa bir tatil için size aradığınız fırsatı sunuyor. Çocuklarınızla birlikte aile boyu tatilin tadını çıkarmak ayrı bir keyif..Bu tatilde çocuklarınızla beraber bizlerle Ege'nin Saklı Köyleri'ni gezerek bir Ege havası alabilirsiniz..

2.) 1 Mayıs Emek Ve Dayanışma Günü
2021 yılında cumartesi gününe denk gelen 1 Mayıs tatili, hafta sonun rastlamış olsa da cumartesi çalışanlar için 2 günlük hafta sonu tatili olarak değerlendirilebilir. Şehirden fazla uzaklaşmadan doğa ile baş başa olabileceğiniz yerleri keşfe çıkabilirsiniz.

3.) 12 Mayıs Ramazan Bayramı 
2021 yılında Ramazan Bayramı tatili 12 Mayıs Çarşamba, arife günü ile başlayıp, 15 Mayıs Cumartesi günü sona eriyor. Arife günü olan 12 Mayıs Çarşamba günü, yarım günlük tatil ile başlayan Ramazan Bayramı tatilini, hafta sonu ile bağlayarak sevdiklerinizle beraber 4 ya da 5 günlük bir tatile çıkabilirsiniz. Dilerseniz arife günü olan çarşamba günü için izin kullanıp 4,5 gün olan bayram tatilini 5 güne çıkarabilirsiniz.Bizler Ramazan Bayramı'nı Doğu Anadolu turu ile taçlandıracağız. Sizlerde bu fırsatı kaçırmayın ve yerinizi ayırtın..

4.) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı
19 Mayıs tatili 2021 yılında çarşamba gününe denk geliyor. Haftanın ortasında gelen bu 1 günlük tatili, bulunduğunuz bölgeden çok uzaklaşmadan günübirlik gezilerle değerlendirebilirsiniz. Atamızın bizlere armağan ettiği bu bayramı Günübirlik Taraklı-Göynük-Çubuk Gölü turumuz ile geçireceğiz. Bu güzel günün doyasıya tadını çıkarmak, güzel yerler keşfetmek için hemen rezervasyonunuzu yaptırın..

5.) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Birçok turumuzu bugünle birleştirdik. Dilerseniz Likya Turumuza, dilerseniz Lavanta Ve Salda Gölü turlarımıza katılabilirsiniz..

6.) 19 Temmuz Kurban Bayramı 
2021 yılında 19 Temmuz Pazartesi, arife günü ile başlayacak olan Kurban Bayramı tatili, 23 Temmuz Cuma günü sona eriyor. Toplamda 4,5 günlük bir tatil olan Kurban Bayramı tatili, 2021 yılının en uzun resmi tatili denebilir. Başlangıcı, arife ile birlikte pazartesine, bitişi ise cumaya denk gelen Kurban Bayramı, öncesindeki ve sonrasındaki hafta sonları ile birleşerek tam 9 gün tatil yapabilme fırsatı sunuyor. Yazın en sıcak günlerine denk gelen bayram tatilinde Ege sahillerine keşfe çıkabilirsiniz. 

7.) 30 Ağustos Zafer Bayramı
30 Ağustos tatili bu yıl pazartesi gününe denk geliyor. Yine hafta sonu ile bağlayacağınız 3 günlük kısa bir yaz sonu tatili için ideal bir süre… 30 Ağustos tatilinde, şehirden çok uzaklaşmadan yakın yerlerde huzur bulacağınız, tatil havasında kısa bir mola verebilirsiniz.Milli bağımsızlığıma kavuştuğumuz, İstiklal Mücadelesi'ni kazandığımız günü Likya turunda Ege'nin muhteşem sularında geçireceğiz. Hem yüzeceğiz, hem antik dünyaya şahit olacağız. Bizlere katılmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz..

8.) 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 
2021 yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı cuma gününe denk geliyor. Ancak 29 Ekim’de 1,5 günlük bir resmi tatil olduğu için tatil başlangıcı 28 Ekim Perşembe günü öğleden sonrası itibariyle başlamış oluyor. 28 Ekim’de yarım gün daha izin alarak tatili hafta sonu ile bağlayabilir ve 4 günlük bir mola imkanı yakalayabilirsiniz. Biz bu yıl, bu bayramı Samsun - Amasya - Tokat - Sivas turumuz ile taçlandırıyoruz. Dilerseniz sizleri de bekleriz.