BİZ KİMİZ?

Esen Tour,  T.C KÜLTÜR ve TURİZM Bakanlığı onaylı ve TÜRSAB - A11126 Sicil Lisans No ile faaliyet gösteren, A Grubu Bir Tur Operatörüdür.
Yurtiçi ve Yurtdışı Birçok Alanda Turlar Organize Eden Şirketimiz, 2005 Yılında Kadıköy'de Kurulmuştur. 
Misafir Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmayı İlke Edinerek Çıktığımız Bu Yolda Çizgimizi Bozmadan İlerlemenin Mutluluğu İçerisindeyiz.
Farklı Rotasyonlar, Keşfedilmeyi Bekleyen Bölgeler, Ayrıcalıklı Programlar ile Faaliyetlerimizi Sürdürmeye Devam Ediyoruz.
2019 Yılı İtibariyle Gerçekleştirdiğimiz 300'ün Üzerinde Yurtiçi ve Yurtdışı Tur Operasyonu, Binlerce Misafirimize Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmeti Sağladık.
Gerçekleştirdiğimiz Organizasyonların Tamamını instagram.com/esentour veya facebook.com/esentour sayfalarından anlık olarak takip edebilirsiniz.
Unutmayın: "Hayat Gezince Güzel..."
 


NELER YAPARIZ?

   * Yurtiçi; Günübirlik ve Konaklamalı Kültür & Doğa Turları,
   * Incoming ve Outgoing Tur Hizmetleri
   * Otel Rezervasyonları (Yurtiçi & Yurtdışı)
   * Gemi Turları
   * M.I.C.E Organizasyonları
   * Uçak Bileti Satışı 
   * Vize İşlemleri
   * Vip Araç Kiralama ve Otobüs Hizmeti
 


EKİBİMİZ ?

   

Taner Esen Kurucu bilgi@esentour.com
       
Gözde Dursun Operasyon Müdürü

gozde@esentour.com

Fikret Topçiçek Yurtdışı Operasyon S.

fikret@esentour.com

Nasuf Esen Incoming Operasyon S.

nasuf@esentour.com

Aleyna Sarı Otel & Gemi Operasyon S.

aleyna@esentour.com

Orhan Kuzir Özel Operasyon S.

operasyon@esentour.com

       
Kamil Sarı Ulaşım Sorumlusu

kamil@esentour.com

Hakan Yıldırım Tur Sorumlusu

operasyon@esentour.com

       
Nurhan Fidan Muhasebe

muhasebe@esentour.com